Dkwadrat krzesła i fotele

enyoart

Dkwadrat krzesła i fotele

Awangardowy duch, futurystyczne wzornictwo i pełna ciepła koncepcja ergonomii to najważniejsze fundamenty, na których powstała kolekcja Dkwadrat. Każdy z produktów oferowanych w tej serii jest wyjątkowy pod każdym względem. Meble Dkwadrat są niezwykle nowoczesne, ale posiadają także bogatą historię. Idee, które przyczyniły się do zaprojektowania tych wyjątkowych produktów rodziły się w głowach wizjonerów i futurystów już na początku XX wieku, gdy sztuka zaczęła iść ręka w rękę z nowoczesnymi koncepcjami przemysłowymi. Meble DKwadrat to połączenie tworzyw znanych człowiekowi od początków cywilizacji i materiałów syntetycznych, których powstanie zawdzięczamy geniuszowi naukowców i inżynierów. Taki mariaż jest symbolem postępu i nowoczesności, których realnym odbiciem jest właśnie kolekcja Dkwadrat. Czym różnią się produkty z tej serii od klasycznych mebli?

Przede wszystkim sposobem projektowania, w którym komfort i estetyka nie są jedynymi priorytetami. Meble Dkwadrat to krzesła i stoły wykonane z myślą o podniesieniu jakości życia, zapewnieniu bezpieczeństwa i wprowadzeniu do wzornictwa przemysłowego wysokiej sztuki. Każdy produkt z serii Dkwadrat to artystyczne dzieło i wyrafinowany przykład sztuki nowoczesnej. O ile jednak rzeźba czy obraz mają za zadanie jedynie cieszyć oko i pobudzać wyobraźnię, to meble Dkwadrat posiadają dodatkowo aspekt praktyczny. Wygodne siedziska z doskonałej jakości tworzyw sztucznych zapewniają ogromny komfort podczas pracy czy wypoczynku, a stabilne nóżki z naturalnego drewna i stali gwarantują bezpieczeństwo i nadają konstrukcjom wyjątkowej lekkości i delikatności.

Dlatego też meble Dkwadrat sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. To idealne wyposażenie do pokoju dziennego, jadalni, gabinetu, sali konferencyjnej czy pokoju młodzieżowego. Meble Dkwadrat to idealna propozycja dla miłośników nowoczesnych wystrojów, znudzonych już bezbarwnym minimalizmem . To także wyjątkowa alternatywa dla fanów stylu retro , zakochanych w awangardowych ideach początku XX wieku. Dkwadrat to także kolekcja dla futurystów marzących o świetlanej przyszłości, w której sztuka i technologia iść będą w parze. Oryginalny styl, bardzo modna kolorystyka i zachowanie wysokich standardów ekonomii to jedynie kilka atutów, dla których warto wybrać produkty z tej właśnie serii.