It's about RoMi lampy i oświetlenie

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

enyoart

It's about RoMi lampy i oświetlenie

W Enyoart oferujemy naszym klientom wszelkie elementy dekoracji i wyposażenia wnętrz. Między innymi są to nieszablonowe, oryginalne lampy produkowane przez holenderską firmę It`s about RoMi. Oryginalna nazwa to nie przypadek - firma ta dba o zapewnianie swoim klientom unikalnych elementów oświetlenia. Producent rozpoczął swoją działalność w 1993 roku i posiada siedzibę w Amsterdamie.

Jego produkty to głównie elementy oświetlenia, które wyróżniają się na tle konkurencji prostym, ale ciekawym wzornictwem, wysoką jakością i dbałością o najmniejsze detale wykończenia. Kupując lampy It`s about RoMi mamy pewność, że staną się one mocnym elementem każdej aranżacji. Są to produkty wykonane z różnorodnych materiałów - sztucznych i naturalnych.

Znajdziemy wśród nich lampy z metalu, szkła, a nawet lnu, bawełny, betonu i bambusa. Firma It`s about RoMi angażuje się w działania proekologiczne, dlatego wypuściła na rynek kolekcję lamp wykonanych w całości z materiałów biodegradowalnych. Atutem lamp It`s about RoMi jest możliwość indywidualnego doboru przez klienta kolorów i rozmiarów abażurów, dlatego można je dopasować do każdego wnętrza i stylu aranżacji.