Produkty Lamps & Co.

enyoart

Lamps & Co.

Każdy projekt lampy Lamps & Co. jest dopracowany w najmniejszym szczególe, tak aby gotowy produkt zadowolił zarówno Rodziców jak i Dzieci. Wiele uwagi poświęcono projektom elementów składowych lamp. Testowano wiele różnorodnych materiałów, kolorów, wzorów oraz wielkości abażurów. Współpracujemy z z firmami, które wykonują drewniane podstawki do lamp oraz abażurów zgodnie z najwyższymi standardami obowiązującymi nie tylko w kraju, ale również i za granicą.

Efektem końcowym są lampy, zarówno stojące jak i wiszące, które ozdobią każdy pokój. W ofercie są również piękne poduszki oraz pufy, które mogą służyć rodzicom jak i dzieciom jako siedzisko, podnóżek czy oparcie, zaś narzuty na łóżko dopełnią uroczy design pokoju waszego Malucha. Produkty Lamps&Co. są spójnym połączeniem skandynawskiej prostoty i amerykańskiego luzu.

Bezpieczne dla dzieci, wysokiej jakości, naturalne materiały oraz kontrastujące żywe barwy i wzory abażurów z minimalistycznymi formami są swego rodzaju esencją marki i jednocześnie stanowią jej znaki rozpoznawcze.