enyoart

Figurki dekoracyjne i ozdobne

Bibeloty nie muszą być tandetne i niepotrzebne. Mogą stanowić o oryginalności aranżacji każdego domowego pomieszczenia i nadawać mu niespotykany charakter. Ustawione na komodzie prowansalskiej , w witrynce, czy na półce przy książkach figurki będą dekoracyjnym elementem, na którym miło będzie zawiesić oko.

W sklepie Enyoart oferujemy niecodzienne figurki, które dalece odbiegają od tradycyjnych słoników i kotków, jakie widzimy często na półkach w mieszkaniach naszych znajomych czy sąsiadów. Możecie wyróżnić się na tle innych i ustawić w swoim mieszkaniu, domu czy apartamencie ofertowane przez nas figurki. Modne sowy wykonane z ceramiki czy z drewna, śmieszne krasnoludki w żywych kolorach czy ptaki sprawią, że nasze mieszkanie stanie się bardziej klimatyczne. Figurki są niewielkich rozmiarów, dlatego bez trudu zmieszczą się nawet na niewielkiej komódce.

Będą pasowały do salonu, pokoju dziecięcego czy sypialni i pokoju gościnnego. Można wybierać spośród wielu propozycji, także tych o charakterze ludowym, które będą pasowały idealnie do wnętrz zaaranżowanych w stylu vintage .