Na ścianę

 • Wybierz producenta
  Strona:
  1. 1
  2. 3
  3. 4
  4. 5
  enyoart

  Dekoracje ścienne m.in. ozdoby na ścianę, wieszaki, plakaty dekoracyjne

  Biała ściana jest wspaniałym tłem dla wszelkiego rodzaju dekoracji. Można je również umieścić na ścianach w innych kolorach. Zdecydowanie jednak takie elementy aranżacji będą prezentowały się na jednolitych ścianach, nie zaś na wzorzystej tapecie. W ofercie Enyoart znajdziecie Państwo szeroki wybór nawet najbardziej niekonwencjonalnych, szalonych elementów dekoracyjnych naściennych, wcale nie ustępujących estetyką klasykom aranżacji takim jak lustro prowansalskie czy barokowe.

  Dzięki nim w szybki i skuteczny sposób pozbędziecie się nudy w swoim salonie, sypialni czy pokoju dziecięcym. Można je umieszczać dosłownie wszędzie, gdzie tylko wyda nam się to odpowiednie. W kategorii tej znajdziecie Państwo między innymi wieszaki w kształcie standardowego guzika, w kolorach pastelowych, kolorowe wieszaki w formie drewnianej gałęzi czy ramki na zdjęcia .

  Dla miłośników sportów wszelakich, przeznaczone są wieszaki ozdobione końmi w biegu, czy rowerami. Oferujemy zabawne, wielokolorowe wieszaki w kształcie psa lub kota, w formie centymetra i znaków kierunkowych. Odpowiednie zaaranżowanie takich dekoracji ściennych sprawia, że nasz dom wygląda oryginalnie i nie przypomina innych podobnych wnętrz.