Prasa

  • enyoart

    Gazetniki, stojaki na gazety i prasę

    Z prasy dowiadujemy się na co dzień, co dzieje się w skali lokalnej, regionalnej, krajowej i międzynarodowej. Większość osób dorosłych ma ulubione gazety - tygodniki, dzienniki czy miesięczniki, które regularnie kupuje w osiedlowym kiosku. Problem w tym, że często nie mamy ich gdzie przechowywać.

    Lądują więc na blacie kuchennego stołu, na owalnym stoliku kawowym czy na biurku, a później szybko są wyrzucane do śmieci, aby nikomu nie zawadzały. Można jednak uniknąć problemu i rzeczywiście zapoznać się z każdą gazetą, jaką kupujemy, jeśli zaopatrzymy swój dom lub mieszkanie w specjalny gazetownik czyli dedykowany stojak na gazety. Może mieć on różną formę, o czym można przekonać się w sklepie Enyoart.

    Oferujemy oryginalne stojaki na gazety - wytrzymałe i w pełni funkcjonalne, które będą estetyczną ozdobą każdego pomieszczenia. Dzięki nim stworzymy miejsce, w którym będziemy mogli swobodnie przechowywać swoje czasopisma. Mogą być opatrzone napisami „news”, mieć formę torby zakupowej lub standardowego stojaka sklepowego. Wybór należy do klienta.