enyoart

Patery m.in. na tort, na ciasto, na owoce, szklane, dekoracyjne, ozdobne

Podczas wszelkiego rodzaju imprez urodzinowych i jubileuszowych, na wesele, chrzciny i komunię, obowiązkowym punktem programu gastronomicznego jest tort. Owocowy, z bitą śmietaną lub kremem, czekoladowy, bezowy, a może tiramisu. Smak oczywiście dla wszystkich gości będzie najistotniejszy, ale warto zadbać również o odpowiednią oprawę podania tortu na stół. W tym celu obowiązkowo powinniśmy skorzystać z patery.

Okazuje się ona bardzo przydatna również przy serwowaniu ciast, ciasteczek, czekoladek czy coraz bardziej popularnych w szczególności na urodzinach dziecięcych - muffinek. W sklepie Enyoart prezentujemy przegląd nowoczesnych, często bardzo niekonwencjonalnych pater, którymi zachwycicie Państwo swoich gości na każdej imprezie. Takie patery same w sobie są ozdobą jadalni, salonu lub kuchni.

Będą pięknie prezentować się na uroczyście przybranym stole i w wersji solo. Wybrać możecie Państwo patery szklane, wykonane z tworzyw sztucznych, a nawet wiklinowe i metalowe. Oferujemy rozwiązania stworzone z wyobraźnią, które nie przypominają zwyczajnych pater na jednej nóżce, z jakich korzystały nasze mamy i babcie.