Strona:
  1. 1
  2. 3
enyoart

Stoły do jadalni m.in. rozkładane, drewniane, nowoczesne, okrągłe

W jadalni lub w salonie, ewentualnie w dużej kuchni - w każdym domu powinien znaleźć się stół, jako idealne miejsce do rodzinnych spotkań i wspólnego zasiadania do posiłków całą rodziną. Stół powinien pomieścić wszystkich domowników i ewentualnie ich gości. Dobrym rozwiązaniem jest wybór stołu rozkładanego, który w razie potrzeby można będzie szybko powiększyć i stworzyć miejsce dla dodatkowych osób.

Oferujemy Państwu standardowe, tradycyjne stoły z litego drewna - bardzo wytrzymałe i solidne, jak również stoły wykonane z płyt meblowych i tworzyw sztucznych, które będą idealnie pasowały do nowoczesnych wnętrz. Stół musi być dopasowany pod kątem aranżacji w salonie czy jadalni. Powinien być funkcjonalny i wygodny dla użytkowników. Jeśli nie mamy w domu zbyt wiele miejsca na taki mebel, wybierzmy owalny stolik dwuosobowy, który wystarczy nam do spożywania wspólnych śniadań czy kolacji we dwoje.

Do domów w których mieszka duża rodzina konieczny będzie stół z krzesłami. Jest to reprezentatywny mebel, którym będziemy chcieli się pochwalić przed gośćmi, których zachwycimy kupując np. prowansalski stół . Stół można nabyć w standardowym, drewnianym kolorze, jaki zdecydować się na innowacyjną kolorystykę. W nowoczesnych wnętrzach dobrze prezentują się stoły białe polerowane na wysoki połysk.