enyoart

Łóżka dla dzieci m.in. piętrowe, drewniane, podwójne

Karoca, wyścigówka, statek piracki, a może wigwam? Kto powiedział, że łóżko dziecięce musi być standardowe? Oryginalność jest w cenie i podoba się najmłodszym użytkownikom, którzy pod uwagę przy wybieraniu poszczególnych elementów wyposażenia ich pokoju w domu biorą właśnie estetykę.

Dziewczynkom zwykle podobają się łóżeczka kolorowe, najlepiej różowe, ozdobione baldachimem lub kwiatami. Z kolei chłopcy z radością będą sypialni na co dzień w łóżkach o kształcie samochodu czy statku. Dla prawdziwych kibiców w sklepie Enyoart.pl przygotowaliśmy łóżko przypominające strój piłkarski z logo ulubionej drużyny.

Pokój dziecięcy jest miejscem, w którym rodzic może spełnić choć część marzeń swojej pociechy. Zakup fantazyjnego łóżka jest jednym z elementów spełnienia pragnień naszego dziecka. Dzięki oryginalnemu łóżkowi pokój nabierze szczególnego charakteru i będzie niepowtarzalny. Nasze dziecko w jednej chwili będzie mogło stać się księżniczką, wróżką, kapitanem statku, Indianinem czy kierowcą samochodu wyścigowego.