enyoart

Łóżka dla dzieci m.in. podwójne

Karoca, wyścigówka, statek piracki, a może wigwam? Kto powiedział, że łóżko dziecięce musi być standardowe? Oryginalność jest w cenie i podoba się najmłodszym użytkownikom, którzy pod uwagę przy wybieraniu poszczególnych elementów wyposażenia ich pokoju w domu biorą właśnie estetykę i zachwycają się np. estetyką stylu eklektycznego .

Dziewczynkom zwykle podobają się łóżeczka kolorowe, najlepiej różowe, ozdobione baldachimem lub kwiatami. Z kolei chłopcy z radością będą sypiali na co dzień w łóżkach o kształcie samochodu czy statku. Dla prawdziwych kibiców w sklepie Enyoart.pl przygotowaliśmy łóżko przypominające strój piłkarski z logo ulubionej drużyny.

Pokój dziecięcy jest miejscem, w którym rodzic może spełnić choć część marzeń swojej pociechy. Zakup fantazyjnego łóżka jest jednym z elementów spełnienia pragnień naszego dziecka. Dzięki oryginalnemu łóżku pokój nabierze szczególnego charakteru i będzie niepowtarzalny. Nasze dziecko w jednej chwili będzie mogło stać się księżniczką, wróżką, kapitanem statku, Indianinem czy kierowcą samochodu wyścigowego.