Strona:
  1. 1
  2. 3
  3. 4
  4. 5
enyoart

Fotele pokojowe i do salonu m.in. obrotowe, skórzane, nowoczesne, wiszące

Kto powiedział, że fotele powinny stanowić komplet z kanapą i wchodzić w skład standardowego kompletu wypoczynkowego w salonie czy pokoju dziennym? Mogą one całkowicie odbiegać swoim charakterem od kanapy, wersalki czy narożnika, jednocześnie stanowiąc mocny element całej aranżacji wnętrza. W sklepie Enyoart proponujemy Państwu znakomite przykłady takich właśnie foteli - nowoczesnych i stylizowanych na styl vintage.

Można wybierać spośród foteli tapicerowanych i wykonanych z tworzywa sztucznego. Będą idealnie pasowały one do wnętrz klasycznych, nostalgicznych, z nutką rokoko, jak i do aranżacji ultranowoczesnych, futurystycznych, w których dużą wagę przywiązuje się do funkcjonalności poszczególnych elementów wyposażenia wnętrza.

Ciekawymi propozycjami są fotele stylowe, ale tapicerowane materiałem komiksowym, fotele na biegunach czy na trójnogu, przypominającym statyw fotograficzny. Śmiałe połączenie barokowego stylu z oryginalnymi motywami popkultury sprawiają, że uzyskujemy fotele oryginalne, jedyne w swoim rodzaju, które będą wyróżniały nasz salon na tle innych, podobnych wnętrz.