Strona:
  1. 1
  2. 3
  3. 4
enyoart

Komody do salonu i pokoju dziennego m.in. drewniane, białe, stylowe

Czasy świetności meblościanek minęły bezpowrotnie. Dziś salony i pokoje dzienne urządza się z wykorzystaniem gustownych komód i komódek. Nie muszą one jednak mieć standardowego wyglądu i pasować idealnie pod kątem innych elementów meblowych.

Oferujemy w naszym sklepie Enyoart całkowicie unikatowe, oryginalne i niespotykane meble takiej marki jak kare design , które nadadzą szczególnego charakteru każdemu wnętrzu, w jakim zostaną umieszczone. Przykładem niech będzie niewiarygodna komoda Passato, która ma rustykalny charakter i wygląda, jakby została wyciągnięta wprost ze strychu i ustawiona w salonie. Jej niecodzienny wygląd powoduje, że patrzy się na nią z prawdziwą przyjemnością.

Ekskluzywna komoda Zick Zack jest „wieżą szuflad”, która stanowi najgorętszy hit sezonu w aranżacjach wnętrz, niekoniecznie mieszkalnych. Miłośnicy stylu vintage powinni zaś zainteresować się komódką z szufladami, których fronty zostały wykonane ze starych tablic rejestracyjnych. Komoda ma niesamowity charakter, ale jest doskonale funkcjonalna.