enyoart

Siedziska do sypialni

Wbrew pozorom ławy nie muszą być meblem, który wyszedł już z mody i przywodzi na myśl czasy PRL-u w Polsce. W sklepie Enyoart dowodzimy, że ława może mieć oryginalny, nowoczesny kształt, który nawiąże do innych, innowacyjnych elementów w naszym salonie, pokoju dziennym czy w sypialni.

Ława nie zastąpi nam stołu jadalnego, ale znakomicie sprawdzi się jako stoliczek kawowy, przy którym będziemy przyjmować gości na „słodkim co nie co”. Ławy zaprezentowane przez nas można swobodnie dopasować do indywidualnych potrzeb i wymagań użytkowników. Niekoniecznie muszą mieć formę niewielkiego stoliczka.

Mogą spełniać funkcję dodatkowego miejsca do siedzenia. Świetnie będą się prezentować w zestawieniu z łóżkiem podwójnym lub pojedynczym w sypialni, ustawione w nogach. Można będzie na nich położyć pranie po zdjęciu ze sznurków czy szlafrok przed położeniem się spać. Jest to dobre miejsce, aby na chwilę przysiąść i odpocząć przed kolejnymi wyzwaniami dnia codziennego. Ławy w Enyoart można kupić w wielu wzorach, kolorach i wykonane z różnych materiałów.