Wyszukaj 'belldeco'

Strona:
  1. 1
  2. 3
  3. 4
  4. 5
enyoart

Meble Belldeco

Meble Belldeco to kolekcja, która gości na polskim rynku od ponad dekady. W swej niespotykanej koncepcji wzorniczej nawiązuje przede wszystkim do estetyki tradycyjnych domów zachodniej Europy. Prowansalskie nuty stylistyczne z Francji, finezja włoskich form oraz subtelność holenderskiego wyposażenia to wielokulturowa mieszanka, która zainspirowała twórców, więc powstały meble i dodatki do domu Belldeco.

Pośród rozmaitych przedmiotów w ofercie znajdziemy również designerskie zegary, świeczniki, donice, lampy elektryczne oraz lustra. Dla miłośników fascynujących dekoracji użytkowych znajdą się także lampiony, tablice do pisania oraz wazony. Dekoracje do wnętrz Belldeco wpisują się wzorniczo w obszerny zbiór kierunków stylistycznych, w którym można dostrzec retro, vintage, country, shabby chic oraz elementy industrialne.

Wyjątkowym zastosowaniem przedmiotów z tej kolekcji są wnętrza nowoczesnych loftów oraz designerskie aranżacje wzorowane na stylu prowansalskim. Nowoczesne meble, zegarki oraz ceramika użytkowa utrzymana w tej unikalnej mieszance stylistycznej, pozwalają wzbogacić wnętrze o delikatną estetykę i subtelność jasnych, wygaszonych barw. Poza wieloma odcieniami bieli znajdziemy także nuty gorzkiej czekolady i brąz. Wyjątkowo godne uwagi są tapicerowane meble Belldeco z kontrastującymi kolorami ramy oraz obicia.