Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

enyoart

Design PRL

Miniony ustrój zniknął już niemal całkowicie z pamięci młodych pokoleń, ale design PRL przetrwał. Nietuzinkowe projekty z końca ubiegłego wieku towarzyszyły kilku pokoleniom i kształtowały ich świadomość oraz wrażliwość estetyczną. Socrealistyczny design PRL dla niektórych jest nostalgiczną podróżą do dzieciństwa i ciekawym sposobem na urządzenie swojego nowego domu.

Meble utrzymane w tym stylu wyróżniają się prostotą linii i bardzo oryginalnymi rozwiązaniami – głównie w nawiązaniu do formy lub kolorystyki. Dla wszystkich miłośników socrealistycznych projektów przygotowaliśmy kolekcję wysokiej jakości mebli i wyposażenia wnętrz.

W EnyoArt przywiązujemy ogromną wagę do jakości oferowanych produktów – można mieć zatem pewność, że prezentowane modele utrzymane są stylistycznie w duchu PRL, ale pod względem standardów produkcyjnych w niczym nie odbiegają współczesnym produktom luksusowym. Wytrzymałe konstrukcje, wygodne siedziska i wysokogatunkowe surowce sprawiają, że z naszych mebli zadowoleni będą nawet najbardziej wymagający klienci.