Wyszukaj 'karafka do wina'

enyoart

Karafka do wina

Lampka wina z przyjaciółmi, narzeczoną lub partnerem biznesowym to doskonały sposób na rozluźnienie, przełamanie lodów lub stworzenie romantycznej atmosfery. Wino to jednak nie tylko trunek – to także szlachetny napój, który oddziałuje na wszystkie zmysły. Jego smakiem i zapachem delektować się można dzięki odpowiednim kieliszkom, ale aby cieszyło też wzrok, potrzebna jest piękna karafka do wina.

Gustowne szkło od zawsze stanowiło ozdobę – wytworne karafki do wina do dziś kojarzą się z luksusem i wyrafinowanym gustem. Tworząc kolekcję EnyoArt nie zapomnieliśmy o tym i oferujemy naszym klientom szeroki wybór wyjątkowo eleganckiego szkła do przechowywania win.

Dysponujemy wieloma modelami, dopasowanymi do zróżnicowanych gustów i rozmaitych aranżacji wnętrz – w naszej ofercie znajdzie się zarówno klasyczna, jak i nowoczesna karafka do wina. Oryginalne kształty, eleganckie nawiązania do trendów z lat 20. i 30. oraz intrygujące odniesienia do stylistyki orientalnej – wszystko to znaleźć można w EnyoArt.