Szybka metamorfoza drewnianych mebli

Masz w swoim domu PRL-owską, drewnianą komódkę, która straszy? A może nowszy mebel, ale o popularnym wyglądzie i marzysz, by zrobić z niego coś nieco bardziej oryginalnego? Drewniane meble możesz poddać szybkiej metamorfozie. Wystarczy zaledwie kilka godzin wolnego czasu i dobre farby do drewna. Nie ma brzydkich mebli. Wszystkie bowiem można przemienić, jeśli tylko ma […]

System regałów sklepowych – prawidłowa ekspozycja towaru kluczem sukcesu

Odpowiednie ułożenie towaru w sklepie to kluczowy czynnik, który oddziałuje na poziom sprzedaży. Umiejętne rozłożenie produktów na półkach nie tylko wpływa na odbiór estetyczny sklepu, ale również zapewnia zadowolenie klientów i znacznie ułatwia zakupy. Dobrze dobrany system regałów sklepowych pozwoli na zwiększenie ergonomiczności i dostępności poszczególnych towarów. Rozłożenie towaru ma znaczenie Rozmieszczenie towarów na półkach […]

Urządzamy kuchnię – o czym warto pamiętać

Urządzamy kuchnię – o czym warto pamiętać

Kuchnia to centralne miejsce w domu, które skupia całą rodzinę. To tu zwykle najwięcej się dzieje, tu spotykają się ze sobą wszyscy i przy wspólnym posiłku lub podczas gotowania rozmawiają o tym, jak minął im dzień. Chcesz urządzić przytulną i rodzinną kuchnię, i zastanawiasz się jak to zrobić krok po kroku? Oto kilka dobrych rad.

3 kroki do wyboru idealnej baterii kuchennej

3 kroki do wyboru idealnej baterii kuchennej

Bateria kuchenna stanowi dopełnienie nie tylko samego zlewozmywaka, lecz również całej kuchni. Dlatego tak istotne jest dopasowanie jej do wystroju wnętrza. Czym się kierować podczas jej zakupu? Oto 3 kroki, którymi powinieneś się kierować, aby wybrać idealną baterię zlewozmywakową!

Piękno tkwi w detalach - niepowtarzalne wnętrze każdego domu dzięki dodatkom Home Decor

Piękno tkwi w detalach – niepowtarzalne wnętrze każdego domu dzięki dodatkom Home Decor

Dom dla większości z nas jest czymś więcej niż tylko miejscem, do którego przychodzimy po pracy, gdzie śpimy, jemy. To azyl, przystań, do której chętnie wracamy – zarówno po ciężkim dniu, jak i po ekscytującej podróży. To miejsce, w którym odpoczywamy, spędzamy czas z rodziną, wspominamy, żyjemy, przyjmujemy gości, a czasem także – pracujemy. Niezależnie […]

Jakie płytki wybrać do przedpokoju i korytarza?

Jakie płytki wybrać do przedpokoju i korytarza?

Drzwi wejściowe oraz przedpokój i korytarz są wizytówką domu. To tu goście nabierają pierwszego wrażenia i zachwycą się – lub nie – naszym domostwem. Jak sprawić, żeby strefa wejściowa i ciągi komunikacyjne były równocześnie estetyczne, funkcjonalne i praktyczne? Najważniejsza jest odpowiednia posadzka.

pokoik dzieciecy na miare XXI wieku

Pokoik dziecięcy na miarę XXI wieku

Pokoik dziecięcy, podobnie jak pozostałe pomieszczenia, może zostać urządzony gustownie i nowocześnie. Będzie to także wygodne dla malucha i dla rodziców, ponieważ innowacyjne, dzisiejsze aranżacje, stawiają na gustowny, elegancki minimalizm.

duch nowoczesności

Duch nowoczesności w Twoim domu

Coraz więcej osób odrywa się od klasycznych, tradycyjnych wzorów na rzecz powiewu nowoczesności, który ożywi każde wnętrze. Styl ten nie tylko zachwyca prostotą, ale rozjaśnia każdą przestrzeń. Zamiast ciężkich, rozwlekłych form, proponowane są eleganckie, minimalistyczne elementy wyposażenia, które będą niezwykle praktyczne.