PRODUKT ARCHIWALNY
Drewniane puzzle alfabet 3d z tablicą sweet cocoon, 2+, janod

Producent: janod

Drewniane puzzle alfabet 3d z tablicą sweet cocoon, 2+, janod

Cena od: 115,00

Porównaj ceny w innych sklepach:


coocoo.pl 115,00
Drewniane puzzle Alfabet 3D z tablicą z serii Sweet Cocoon francuskiej marki JANOD rozwija u dziecka wiele kluczowych umiejętności, m.in. rozróżnianie i dopasowywanie kształtów czy tzw. małą motorykę, a ponadto uczy alfabetu, koncentracji, spostrzegawczości, cierpliwości i pomaga w nauce pisania.
Zestaw składa się z drewnianej podstawki z wgłębieniami, w których umieszcza się kolejne litery alfabetu – w sumie jest ich 26. Po drugiej stronie podstawki znajduje się tablica, na której można pisać dołączoną kredą. Litery są przestrzenne i mają piękne, jakby „dorosłe” kolory, m.in. biel, niebieski, zielony i pomarańcz.
Zabawka zaprojektowana we Francji. Zapakowana jest w estetyczne, kartonowe pudełko. Idealnie nadaje się na prezent.
 
Kolekcja Sweet Cocoon to seria rozwojowych drewnianych zabawek, pomalowanych farbami wodnymi, dla dzieci powyżej 1. roku życia, utrzymana w niezwykłej dojrzałej kolorystyce. Każda zabawka ma wyjątkowy, estetyczny design i wspiera potrzeby poznawcze oraz małą motorykę dziecka.
 
Zabawki edukacyjne marki Janod wyróżniają niebanalne rozwiązania, wysoka jakość materiałów i precyzyjne wykonanie. Podczas beztroskiej zabawy rozwijają zmysły dziecka i wspomagają jego rozwój dzięki mnogości funkcji. Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, służą ćwiczeniu adekwatnych na danym etapie umiejętności, jak motoryka dłoni czy kojarzenie kształtów i kolorów.
 
Zabawka rozwija:
• czytanie, pisanie, liczenie
• zmysł dotyku i małą motorykę
 
kategoria: puzzle
seria: Sweet Cocoon
indeks: J04412
producent: Janod
wiek: 2-6 lat
liczba elementów: 28
materiał: drewno
design: Francja
wymiary produktu: 24 x 2,2 x 27 cm
waga produktu: 0,75 kg
wymiary opakowania: 29 x 3,2 x 25,5 cm
bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH
 
Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące innowacyjność z francuskim designem i najwyższą jakością. Unikalne produkty Janod tworzone są z drewna i innych solidnych, trwałych materiałów, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń! Janod – JUST PLAY
 

Zobacz również