Klocki dla dzieci myarmy wojsko wóz z działem

Klocki dla dzieci myarmy wojsko wóz z działem

Cena od: 29,99

Porównaj ceny w innych sklepach:


WellSupply.pl 29,99
Klocki Blocki MyArmy Wóz z działem - Rekomendacja WellSupplyKLOCKI WÓZ BOJOWY - WOJSKOWY - WOJSKO od firmy BLOCKI z kolekcji MyArmy to świetna zabawka, która z pewnością przypadnie do gustu nie tylko najmłodszym. 
Kolekcja MyArmy opiera się na wszystkich elementach wojskowej infrastruktury, znajdziesz w niej wszystkie klockowe wozy wojskowe i budynki, które zobaczyć można w każdej bazie wojskowej.
Zestaw składa się z: 63 elementów
Zabawa BLOCKAMI to same zalety dla naszych pociech: ćwiczy zdolności manualne, koncentrację, cierpliwość oraz koordynację wzrokową i ruchową. Rozwija wyobraźnię i kreatywność. Uczy rozpoznawania kolorów, kształtów, liczenia oraz relacji przestrzennych. Klocki Blocki dostarczą mnóstwo pomysłów na kreatywną zabawę i sprawią wiele radości zarówno małym, jak i dużym konstruktorom. Pokochacie je za jakość wykonania, interesujące i różnorodne serie, kolorowe opakowania oraz konkurencyjną cenę. Klocki Blocki zaprojektowane zostały tak, aby można je było łączyć z pozostałymi zestawami Blocków oraz klockami innych rozpoznawalnych marek. Uwaga! Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia.SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
Szerokość: 9.4Wysokość: 14.5Głębokość: 4
Kod Produktu: KB0919EAN: 6922018009193

Zobacz również