Klocki dla dzieci myarmy wojsko wóz z rakietami

Klocki dla dzieci myarmy wojsko wóz z rakietami

Cena od: 49,99

Porównaj ceny w innych sklepach:


WellSupply.pl 49,99
Klocki Blocki MyArmy Wóz z rakietami - Rekomendacja WellSupplyKLOCKI WÓZ BOJOWY z RAKIETAMI - WOJSKOWY - WOJSKO od firmy BLOCKI z kolekcji MyArmy to świetna zabawka, która z pewnością przypadnie do gustu nie tylko najmłodszym. 
Kolekcja MyArmy opiera się na wszystkich elementach wojskowej infrastruktury, znajdziesz w niej wszystkie klockowe wozy wojskowe i budynki, które zobaczyć można w każdej bazie wojskowej.
Zestaw składa się z: 104 elementów
Zabawa BLOCKAMI to same zalety dla naszych pociech: ćwiczy zdolności manualne, koncentrację, cierpliwość oraz koordynację wzrokową i ruchową. Rozwija wyobraźnię i kreatywność. Uczy rozpoznawania kolorów, kształtów, liczenia oraz relacji przestrzennych. Klocki Blocki dostarczą mnóstwo pomysłów na kreatywną zabawę i sprawią wiele radości zarówno małym, jak i dużym konstruktorom. Pokochacie je za jakość wykonania, interesujące i różnorodne serie, kolorowe opakowania oraz konkurencyjną cenę. Klocki Blocki zaprojektowane zostały tak, aby można je było łączyć z pozostałymi zestawami Blocków oraz klockami innych rozpoznawalnych marek. Uwaga! Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia.SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
Szerokość: 15.6Wysokość: 19.6Głębokość: 4
Kod Produktu: KB0918EAN: 6922018009186

Zobacz również