Klocki dla dzieci myfire straż wóz strażacki

Klocki dla dzieci myfire straż wóz strażacki

Cena od: 85,99

Porównaj ceny w innych sklepach:


WellSupply.pl 85,99
Klocki Blocki MyFire Wóz strażacki 188 el. - Rekomendacja WellSupplyKLOCKI BECZKOWÓZ - WÓZ GAŚNICZY - STRAŻ od firmy BLOCKI z kolekcji MyFire to świetna zabawka, która z pewnością przypadnie do gustu nie tylko najmłodszym. 
Kolekcja MyFire opiera się na wszystkich elementach strażackiej infrastruktury, znajdziesz w niej wszystkie klockowe wozy strażackie i budynki, które na co dzień zobaczyć można w każdym mieście.
Zestaw składa się z: 188 elementów
Zabawa BLOCKAMI to same zalety dla naszych pociech: ćwiczy zdolności manualne, koncentrację, cierpliwość oraz koordynację wzrokową i ruchową. Rozwija wyobraźnię i kreatywność. Uczy rozpoznawania kolorów, kształtów, liczenia oraz relacji przestrzennych. Klocki Blocki dostarczą mnóstwo pomysłów na kreatywną zabawę i sprawią wiele radości zarówno małym, jak i dużym konstruktorom. Pokochacie je za jakość wykonania, interesujące i różnorodne serie, kolorowe opakowania oraz konkurencyjną cenę. Klocki Blocki zaprojektowane zostały tak, aby można je było łączyć z pozostałymi zestawami Blocków oraz klockami innych rozpoznawalnych marek. Uwaga! Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia.SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
Szerokość: 25.5Wysokość: 37.5Głębokość: 6
Kod Produktu: KB0816EAN: 6922018268163

Zobacz również