Nowoczesne lustro miriana z ramą w kolorze miedzianym

Producent: ruk

Nowoczesne lustro miriana z ramą w kolorze miedzianym

Cena od: 949,00

Porównaj ceny w innych sklepach:


Onemarket.pl 949,00
Owalne lustro MIRIANA to subtelny, ale zarazem bardzo efektowne dodatek do wnętrz modernistycznych, ale także tradycyjnych. Doskonale sprawdzi się zarówno we wnętrzach mieszkalnych - sypialni, salonie, przedpokóju - jak również komercyjnych - barze, salonie fryzjerskim lub sklepie odzieżowym. 

Rama lustra MIRIANA wykonana jest z płyty MDF wysokiej jakości, pomalowanej wieloskładnikowym lakierem - jest w związku z tym niezwykle odporna i trwała.

Lustro to dostępne jest w wielu wariantach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do swojej aranżacji. Jest ono wyposażone w zaczepy umożliwiające zawieszenie go na ścianie.

WYMIARY:
 


40 x 60 cm
40 x 80 cm
50 x 100 cm
50 x 130
60 x 150 cm (wymiar do wyboru w parametrach)
WYKONANIE:
 


Rama: płyta MDF; wykończona wodoodpornym wieloskładnikowym lakierem
Kolor: miedziany


Lustro MIRIANA dostępne jest w 5 wariantach kolorystycznych >>> znajdziesz je tutaj >>>

PRZEZNACZENIE:
 


Sypialnia
Przedpokój
Łazienka
Salon


ATUTY PRODUKTU:
 


Uniwersalne wzornictwo
Solidne wykonanie
Wysoka jakość produktu
Duży wybór rozmiarów i kolorów


ZABEZPIECZENIE LUSTRA DO TRANSPORTU

Przed wysłaniem lustro sprawdzane jest pod względem jakości, a następnie starannie czyszczone. Brzegi lustra obkładane są grubą pianką. Lustro jest unieruchomione podczas transportu, dzięki zastosowaniu poduszek powietrznych oraz foli stretch co dodatkowo chroni wszystkie jego elementy. Całość umieszczana jest w 1 opakowaniu tekturowym, którego rogi i profile zabezpieczone są pianką. Następnie trafia do 2 opakowania tekturowego, w którym wolne przestrzenie wypełnione są poduszkami powietrznymi. Kartonowy pojemnik jest szczelnie zamykany i zszywany na brzegach dużymi metalowymi zszywkami. Przesyłka dostaje oznaczenie „uwaga szkło”, które ma informować o specjalnym, szczególnie ostrożnym, traktowaniu jej w transporcie.


Zobacz również