PRODUKT ARCHIWALNY
Prezent gadżet mini skarbonka labirynt zółta

Prezent gadżet mini skarbonka labirynt zółta

Cena od: 44,99

Porównaj ceny w innych sklepach:


WellSupply.pl 44,99
Mini skarbonka labirynt - żółta - Rekomendacja WellSupply
Nowa kolorowa i trochę mniejsza wersja bardzo popularnej skarbonki dla spryciarzy. Jeśli bez sukcesu próbowałeś w życiu coś zaoszczędzić, na pewno miałeś już co najmniej kilka skarbonek, ale poczciwe świnki szybko kończyły swój żywot jako potłuczone skorupki… Ze Skarbonką Labiryntem sprawa wygląda nieco inaczej! Jest zabawa, są oszczędności.
Tak naprawdę jest to rodzaj kreatywnej łamigłówki. Nie dość, że wykonana jest z odpornego plastiku, to będziesz musiał wykazać się prawdziwą zręcznością i niemałą cierpliwością, żeby wydobyć z niej choćby grosz! Zadanie polega na sprytnym manewrowaniu metalową kuleczką w trójwymiarowym labiryncie przypominającym pszczeli plaster - mechanizm otwierający skarbonkę zadziała tylko i wyłącznie wtedy, gdy pokieruję się kulkę we właściwe miejsce. To naprawdę wciąga, choć nie jest to proste.
Gadżet w szczegółach:
skarbonka labirynt z wbudowaną łamigłówkąniełatwo wyciągnąć z niej pieniądze, dzięki czemu oszczędzisz ich więcejkreatywna zabawa, która wciąga na długi czasświetny pomysł na prezent dla każdegomateriał: plastik ABSkolor żółty 
Wymiary (cm) 6,5x6,5x6,5
Opakowanie (cm) 6,8x6,8x7, pudełko kolor
Waga (g) 85SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
Kolor: ŻółtyPłeć: UnisexKod producenta: 5903181044816
Kod Produktu: 1850EAN: 5903181044816

Zobacz również