Wyszukaj 'cotton ball'

 • Wybierz producenta
  enyoart

  Cotton Ball

  Cotton Ball Lights to kulki z bawełny, które pełnią funkcję miniaturowych lampek i najczęściej tworzone są ręcznie. Każda kulka w oferowanych zestawach jest unikalna pod względem faktury oraz oferuje niepowtarzalny wzór, który zostanie uwidoczniony po podświetleniu żarówką. Cotton Balls dostępne są w naszej ofercie w bardzo wielu zróżnicowanych wariantach. Można zamówić prostą dekorację złożoną z kilku kolorowych kulek, a także skomplikowaną girlandę, której fascynująca kompozycja barw będzie bazowała na delikatnych przejściach lub wyrazistych kontrastach.

  Bawełniane kule świetlne przeznaczone są przede wszystkim dla posiadaczy minimalistycznych i designerskich wnętrz. Mimo dość prostej formy pozwalają na fascynujące zabawy światłem, dzięki wielu kolorom i możliwościom tworzenia różnych układów. Jednobarwne lub kontrastujące ze sobą w czerni i bieli cotton ball lights to dobry pomysł, by surowym wnętrzom minimalistycznym nadać nieco delikatności i dziecięcej fantazji.

  Długie wielobarwne łańcuchy stanowią zaś wspaniały pomysł na stworzenie przytulnych i nastrojowych sypialni, które swą kolorową aranżacją umilą szare i chłodne jesienne wieczory. Bawełniane kule świetlne to szczególne akcesoria, które nie mają sobie równych pod względem tworzenia urokliwego wystroju wnętrza na każdą porę roku. Szczególnie fascynujące projekty można otrzymać poprzez łączenie ich z drewnianymi i szklanymi dodatkami, takimi jak słoje, lampiony i proste dekoracje. Rozwieszone nad łóżkiem pozwolą na stworzenie cichej i przyjaznej przestrzeni na romantyczne wieczory dla dwojga.