Wyszukaj 'fotel uszak'

Wybierz producenta
  • enyoart

    Fotel uszak

    Wygodny, tapicerowany fotel uszak to ukłon w stronę klasycznych, ponadczasowych wzorów. Największą zaletą tej wyjątkowej konstrukcji jest wygoda – siedzisko, oparcie oraz profilowane podłokietniki z charakterystycznymi „uszkami” pozwalają komfortowo odpocząć, zatopić się w lekturze lub nawet zdrzemnąć po całym dniu pracy. W sklepie EnyoArt znaleźć można fotel-uszak dopasowany idealnie do swoich potrzeb, gustu i wymarzonej aranżacji wnętrz.

    Szeroka gama modeli, pokryć tapicerskich i sposobów wykończenia otwiera przed każdym ogromne możliwości w projektowaniu swojej przestrzeni. Fotele uszaki mają również tę zaletę, że są wyposażeniem uniwersalnym – z powodzeniem można stawiać je we wnętrzach utrzymanych w stylu retro, skandynawskim, domach rustykalnych, nowoczesnych apartamentach oraz loftach.

    Doskonale pasują także do aranżacji glamour oraz romantycznych wnętrz vintage. Oferta EnyoArt pozwala znaleźć zarówno nowoczesny fotel uszak w modnym, odważnym kolorze, jak i bardziej klasyczny mebel z tapicerką nawiązującą do trendów sprzed lat.