Wyszukaj 'lustro barok'

enyoart

Lustro barok

Pełny przepychu styl barokowy ma do dzisiaj niemało fanów – wspaniałe zdobienia i wysmakowany styl to coś, czego nie mogą sobie odmówić głównie osoby zakochane w luksusie i nietuzinkowym wystroju wnętrz. Najbardziej charakterystycznym elementem wnętrza utrzymanego w tym stylu jest zwierciadło. Lustro barokowe w eleganckiej ramie to element, który nadaje każdemu wnętrzu szyku i wyszukanego charakteru.

Prezentowane na stronie EnyoArt modele nawiązują swoim kształtem i formą do zwierciadeł, które królowały na salonach w XVII i XVIII wieku. Posiadamy lustra z ramami zdobionymi wzorami znanymi z kultury Europejskiej oraz zwierciadła nieco luźniej nawiązujące do prawdy historycznej.

Dzięki temu można znaleźć wyposażenie, które idealnie sprawdzi się w każdym domu – zarówno tam, gdzie barokowy styl jest dominujący, jak i tam, gdzie bogaty design ma jedynie urozmaicić aranżację. Lustro barokowe najlepiej sprawdzi się w domach rustykalnych i klasycznych, ale może być to także niebanalny sposób na podkreślenie luksusowego charakteru nowoczesnego apartamentu lub loftu w stylu industrialnym .