enyoart

Abażur

Abażur formuje i modeluje światło lampy tak, by we wnętrzu powstał unikalny nastrój. Istotna rola światła wykorzystywana jest przez projektantów wnętrz od zarania dziejów. Poza wyborem żarówek o odpowiednich właściwościach światła, drugą najistotniejszą kwestią w projektowaniu oświetlenia są właśnie abażury i odpowiednie klosze. W naszym sklepie można znaleźć zarówno ofertę dla wnętrz tradycyjnych, jak i minimalistycznych , a także designerskich.

Abażury robione są z rozmaitych materiałów. Poza tworzywem sztucznym i naturalnymi tkaninami są to także metal oraz papier. Do industrialnych wnętrz z pewnością warto zakupić wiszące lampy miedziane. Dla miłośników odważnych aranżacji fascynującą propozycją okaże się także fuzja papieru z naturalnym pierzem. Nowoczesne wnętrza wymagają nietuzinkowych rozwiązań. Mogą to być abażury inspirowane origami, a także surowe kształty aluminiowych form.

Oferty wyszczególnione na enyoart.pl obejmują abażury do lamp stojących, wiszących, a także ściennych. Poza nowoczesnymi projektami nie zabrakło także wzornictwa retro oraz powrotu do przeszłości. Tradycyjne abażury lniane z koronką oraz piękne pofałdowane modele z kokardami sprawią, że wnętrze będzie wyglądać przytulnie i nawiąże do starych, dobrych lat. Uwolnij potencjał malowania światłem i zamów wymarzony abażur już dziś.