Wyszukaj 'fotel patchwork'

  • enyoart

    Fotel patchwork

    Szycie metodą patchworkową znane jest od czasów wiktoriańskich – aktualnie ten sposób zdobienia tapicerki na nowo przeżywa prawdziwy renesans. Fotel Patchwork to unikalna okazja do tego, aby wyposażyć swoje wnętrze w mebel wyróżniający się estetycznie nietypowym wzorem.

    Dawniej metoda patchworkowa używana była do tworzenia pościeli, ubrań czy pokryć z dowolnych resztek materiałów – nasze meble tworzone są w oparciu o tkaniny najwyższej jakości i surowce o dużej trwałości. Fotel Patchwork to idealny sposób, aby podkreślić unikatowy charakter swojego domu, urozmaicić aranżacje pomieszczeń o mebel wyróżniający się niezwykłym designem oraz ożywić nowoczesne wnętrza w stylu minimalistycznym.

    Meble z pokryciem patchworkowym wyróżniają się ciepłym, domowym charakterem i pozwalają stworzyć w domu przyjazną, romantyczną atmosferę. Fotele tego typu nadają się zarówno do aranżacji pomieszczeń w stylu nowoczesnym, jak i rustykalnym czy skandynawskim . Duża ilość kontrastów i wyrazistych barw przypadnie do gustu miłośnikom nietypowych, artystycznie projektowanych mebli.