Wyszukaj 'gazetnik'

Wybierz producenta
  • enyoart

    Gazetnik

    Wygodne i eleganckie rozwiązania nigdy nie odchodzą do lamusa – klasyczny gazetnik na nowo pojawia się w domach, stając się nie tylko praktycznym wyposażeniem wnętrza, ale również unikalną ozdobą. Gazetnik służy głównie do przechowywania prasy, ale w nowoczesnym domu znaleźć można dla niego także inne zastosowania – posłużyć może jako miejsce na ważne wydruki lub pomóc w segregowaniu dokumentów.

    W sklepie EnyoArt znaleźć można najmodniejsze gazetniki, zaprojektowane w zgodzie z najbardziej aktualnymi trendami w aranżacji wnętrz – oferujemy szeroki wybór gazetników nowoczesnych, wykonanych z oryginalnych, wytrzymałych tworzyw i zachwycających unikalnym, artystycznym designem

    Do dyspozycji klientów oddajemy zarówno niewielkie gazetniki do przechowywania codziennej prasy i programu telewizyjnego, jak i większe modele, pozwalające na wygodne kolekcjonowanie ulubionych czasopism i magazynów. Gazetniki ze sklepu EnyoArt sprawią, że miłośnicy ciekawej lektury będą mogli cieszyć się porządkiem i ładem we własnym domu.