Wyszukaj 'hoker'

 • Strona:
  1. 1
  2. 3
  enyoart

  Hoker

  Hoker to nowoczesna i nietuzinkowa wersja tak powszechnego mebla, jak krzesło. Hokery nie są tylko i wyłącznie domeną lokalów gastronomicznych, kawiarni oraz pubów. Mebel ten jest szczególnie interesującą propozycją na etapie projektowania kuchni oraz jadalni i coraz częściej gości w tych pomieszczeniach w polskich domach. Aby dobrać odpowiedni hoker, trzeba przywiązać szczególną uwagę do charakteru wnętrza i jego aranżacji, jest to bowiem mebel nietuzinkowy, wyjątkowo przyciągający uwagę gości.

  W naszej ofercie dostępne są rozmaite modele, pośród których znajdą się perełki dla miłośników wnętrz industrialnych, a także designerskich i minimalistycznych . Nie brakuje również tradycyjnych hokerów w zachodnim stylu barowym. Dla wnętrz nowoczesnych mamy specjalne hokery będące fuzją połyskliwego metalu i wytrzymałych tworzyw sztucznych. Istotną cechą jest również funkcjonalność tego unikalnego elementu wyposażenia.

  W naszym asortymencie znajdują się zarówno proste hokery statyczne w formie przypominającej stołek, jak i modele obrotowe z regulowaną wysokością, które są szczególnie polecane dla pomieszczeń użyteczności publicznej. Kupując hoker, należy przywiązać szczególną uwagę do iśrednionego wzrostu docelowych użytkowników, a także wysokości blatu, do którego mebel ten będzie dostawiony.