Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

enyoart

Kare design

Marka Kare Design istnieje od 1981 roku i jest symbolem unikalności i wyjątkowego designu w aranżacji wnętrz. Od samego początku istnienia meble Kare Design zaskakiwały odbiorców niezwykłymi kształtami, oryginalnymi surowcami oraz wyjątkową trwałością.

Wyposażenie z tym logiem to zdecydowanie odpowiedni wybór dla znawców i koneserów, którzy cenią w swojej przestrzeni prawdziwy artyzm, połączony harmonijnie z funkcjonalnością i wytrzymałością. Meble Kare Design dalekie są od hołdowania konkretnym trendom i projektowane są w inspiracji modą, ale nie stawią jej wtórej kopii, co czyni je unikalnymi na skalę światową.

Nieszablonowe, wyjątkowo piękne meble Kare Design dostępne są również dla użytkowników polskich – sklep EnyoArt posiada w ofercie gustowne meble, intrygujące oświetlenie, ciekawe wyposażenie oraz liczne dekoracje stworzone właśnie przez tę markę. Dla prawdziwych znawców tematu to wyjątkowa okazja, aby zdobyć wyjątkowe produkty Kare Design i zachwycić się niepospolitą, artystyczną formą.