Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

enyoart

Komoda prowansalska

Komoda prowansalska nawiązuje do stylistyki, która narodziła się na południu Francji. Ów unikatowy sposób aranżowania wnętrz ma swoją genezę w ciepłym klimacie okolic Morza Śródziemnego i alpejskich szczytów. Ten rejon wyróżniał się prostotą wiejskich zabudów i wyposażenia wnętrz utrzymanego w prostym, rustykalnym – ale jednocześnie eleganckim – stylu.

Komoda prowansalska to mebel, który idealnie wpasuje się w gusta osób ceniących sobie swojskie klimaty, ale marzących o aranżacji zaprojektowanej z kroplą wyrafinowanej elegancji. To właśnie główna zaleta mebli i luster utrzymanych w stylu prowansalskim – harmonijnie łączą w sobie rustykalne ciepło oraz domową atmosferę, z dworskim i szykownym zdobnictwem. Elegancka komoda prowansalska będzie idealnym uzupełnieniem wyposażenia domu w stylu rustykalnym, skandynawskim lub loftowym.

Z pewnością znajdą dla niego zastosowanie także posiadacze domów zaprojektowanych w duchu modernistycznym. W naszej ofercie znaleźć można komody utrzymane bezpośrednio w stylistyce z dalekiej Prowansji, jak i meble jedynie nawiązujące do tego wyjątkowego klimatu. Jasne powierzchnie wyróżniające się prostą linią wyróżniają się gustownym wykończeniem oraz doskonałą jakością wykonania.