Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

enyoart

Krzesło cross

Nowoczesne krzesła z kolekcji Cross stanowią imponujące wyposażenie pomieszczeń dziennych. Modele z tej kategorii dostępne są w rozmaitych wariantach wzorniczych, które obejmują zarówno minimalistyczne formy z siedziskami z tworzywa sztucznego, jak i fascynujące projekty wykonane np. z bambusa. Krzesło Cross to wspaniała propozycja dla nowoczesnych i praktycznych wnętrz.

Fascynujące połączenie polipropylenowych siedzisk oraz nóżek z drewna trwałych gatunków to gwarancja wielu lat wygody i trwałości produktu. Dostępne w ofercie krzesła bambusowe mimo dość surowej formy są bardzo wygodne dzięki zastosowaniu siedzisk z obiciem tapicerskim. Każde krzesło Cross z naszej oferty zapewnia pełne podparcie pleców. Dla miłośników maksymalnego stopnia komfortu do kolekcji dołączono także pełne modele ze zintegrowanymi podłokietnikami.

Gładka kompozycja siedziska, które płynnie przechodzi w oparcie, to propozycja dla wymagających klientów. Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy drewna oraz nowoczesnych tworzyw sztucznych każde krzesło Cross wyszczególnione w naszej ofercie gwarantuje wieloletnią trwałość i odporność na powstawanie defektów wizualnych. Uwolnij swą artystyczną duszę oraz wyobraźnię i wybierz swój ulubiony model spośród wielu kolorowych propozycji.