Wyszukaj 'lustro prowansalskie'

 • Wyszukujesz 'lustro prowansalskie' nie jestesmy przekonani czy tego szukasz. Może masz na myśli: lustro prowansalski

  enyoart

  Lustro prowansalskie

  Francuski styl kojarzy się głównie z bogatymi zdobieniami i luksusowym charakterem wyposażenia. W przypadku stylistyki prowansalskiej mamy jednak do czynienia z zupełnie inną odmianą elegancji – ten unikalny styl zdobniczy nawiązuje bezpośrednio do wiejskich terenów Południowej Francji, gdzie rzemiosło nastawione było głównie na funkcjonalny aspekt wytwarzanych przedmiotów.

  Lustro prowansalskie jest na to najlepszym dowodem – elegancka rama ze skromnymi zdobieniami wpasowuje się w praktyczny charakter prowansalskiej wsi, a jednocześnie otwiera przed każdym możliwość stworzenia w swoim domu unikalnej, swojskiej aranżacji.

  Dzięki prostemu kształtowi i stonowanym barwom lustro prowansalskie będzie idealnie pasować do każdego wnętrza modernistycznego, rustykalnego domu z prostymi meblami lub loftu wyposażonego w meble o surowym charakterze.To także doskonała propozycja dla miłośników skandynawskiej prostoty i osób zakochanych w prostocie. Lustra prowansalskie z oferty EnyoArt wyróżniają się wysoką jakością wykonania i dużą trwałością.