Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

enyoart

Prowansalski stół

Jasne ściany, świeże kwiaty w wazonie, rustykalne dekoracje i klimatyczne meble to cechy, które wyróżniają styl aranżacji typowy dla południowo-wschodniej Francji. Miłośnicy swojskich wnętrz bardzo cenią ten styl za świeżość i malowniczość. Urządzenie domu w tej konwencji nie musi być trudne, jeżeli tylko znajdą się odpowiednie meble.

W sklepie EnyoArt znaleźć można piękne wyposażenie idealnie pasujące do tego trendu – prowansalski stół będzie centralnym punktem każdego gustownego salonu i jednocześnie wyjątkową ozdobą nawiązującą do prowansalskich klimatów. W ofercie dostępne jest wiele różnych modeli – od niewielkich, okrągłych stolików, po duże stoły prowansalskie z rzeźbionymi detalami.

Najwyższa jakość wykonania, unikalne wykończenia i oryginalny design – to właśnie powody, dla których warto wybrać prowansalski stół właśnie w sklepie EnyoArt. W asortymencie dostępne są również stylowe ozdoby i inne elementy wyposażenia, jak choćby komoda, pozwalające stworzyć kompletną i spójną aranżację domu w stylu prowansalskim.