Wyszukaj 'stołek barowy'

Wybierz producenta
  • enyoart

    Stołek barowy

    Wykwintny bar to miejsce z charakterem – każdy miłośnik dobrej zabawy lubi zasiąść za barem na wysokim stołku i delektować się przygotowywanymi przez zdolnego barmana drinkami. Klimat takiego miejsca można jednak odtworzyć również we własnym domu – piękny i wygodny stołek barowy będzie ozdobą i prawdziwą dumą każdego fana dobrej zabawy.

    Elegancki hoker to również bardzo praktyczny mebel, z którego korzystać można przy pracy w kuchni i przygotowywania potraw. Sklep EnyoArt posiada duży wybór takich właśnie mebli – stołek barowy z naszej kolekcji będzie unikalnym dodatkiem w domu i bardzo ciekawym elementem wyposażenia, idealnie dopasowanym do aranżacji wnętrza w jadalni, kuchni lub salonie.

    Dostarczamy nowoczesne stołki barowe z drewna i tworzyw sztucznych, komfortowe hokery z tapicerowanymi siedziskami i designerskie, wysokie taborety stworzone z myślą o awangardowych gustach miłośników nowoczesności. Dzięki ofercie EnyoArt można w każdym domu stworzyć własny, unikalny bar dla przyjaciół i znajomych.