Strona:
  1. 1
  2. 3
  3. 4
  4. 5
enyoart

Stolik kawowy

Stolik kawowy to w eleganckim domu szczególny mebel – niski, wygodny stolik bardzo często pełni rolę centralnego punktu każdego salonu. Stojący przy kanapie stolik kawowy pozwala wygodnie raczyć się ulubionym napojem, zapewnia miejsce na przekąski i lekturę oraz nierzadko zmienia się w centrum rozrywki, stanowiąc doskonałe miejsce do ustawienia notebooka lub rozłożenia szachownicy.

Tak ważny element wyposażenia musi być idealnie dopasowany do aranżacji wnętrza. Sklep EnyoArt pozwala znaleźć taki właśnie stolik kawowy – praktyczny, wytrzymały i zachwycający elegancją, formą i jakością wykonania. Posiadamy stoliki kawowe do mieszkań klasycznych, nowoczesne modele do domów utrzymanych w awangardowym charakterze oraz stoliki dopasowane do aranżacji industrialnych, loftowych oraz skandynawskich .

Szlachetne materiały, wytrzymałe konstrukcje oraz artystyczny charakter tych mebli sprawiają, że są wybierane głównie przez wymagające osoby z doskonałym gustem i kreatywnym spojrzeniem na urządzenie wnętrz.