Wyszukaj 'stolik owalny'

Strona:
  1. 1
enyoart

Stolik owalny

Owalny stolik ma w sobie niezwykły potencjał – w odróżnieniu od klasycznych stołów, wyróżnia się romantyczną formą i urokiem właściwym dla mebli retro. W naszej ofercie znajdują się stoliki owalne utrzymane w różnych stylach – posiadamy meble dopasowane do wnętrz eleganckich, nowoczesnych oraz rustykalnych.

Stolik owalny może stanowić integralne wyposażenie salonu, gabinetu lub jadalni – doskonale nadaje się także jako element wystroju sypialni, pełniąc rolę romantycznej etażerki. Stolik owalny może pełnić rolę stricte funkcjonalną i służyć jako miejsce do pracy, spotkań z przyjaciółmi czy lektury – może być także niezwykle unikalną ozdobą, stanowiąc piękne miejsce pod wazon z kwiatami, paterę pełną owoców czy rodzinne pamiątki.

Zastosowania tego wyjątkowo uniwersalnego mebla są niemal niewyczerpane i zależne jedynie od gustów i potrzeb klientów. W ofercie EnyoArt znaleźć można stolik owalny o prostej konstrukcji, który idealnie sprawdzi się w loftowych wnętrzach, jak i romantyczny stolik z giętymi nóżkami, który pięknie będzie prezentował się w eleganckim gabinecie lub salonie.