Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

enyoart

Świecznik kryształowy

Szkło kryształowe od zawsze było synonimem luksusu i dobrego gustu – nic więc dziwnego, że kryształowe świeczniki do dzisiaj zdobią mieszkania osób ceniących piękne aranżacje. Wyjątkowy charakter takich dodatków sprawia, że nigdy nie wyszły z mody i prawdopodobnie zawsze będą obiektem pożądania ludzi z doskonałym gustem. Sklep EnyoArt oferuje swoim klientom duży wybór świeczników wykonanych z wysokiej jakości kryształu.

W asortymencie znajdują się klasyczne świeczniki kryształowe inspirowane trendami XIX i XX-wiecznymi oraz modele stworzone w zgodzie z najnowszą modą. Na stronach sklepu można wybierać pomiędzy szklanymi podstawkami pod świece tradycyjne lub świecznikami na popularne podgrzewacze tea-light.

Świecznik kryształowy będzie wspaniałą ozdobą stołu, romantycznym dodatkiem w sypialni lub elegancką dekoracją przy świątecznej kolacji – blask ognia odbijający się w pięknie ciętych fasetach pozwoli stworzyć w domu ciepłą i magiczną atmosferę. To również idealny pomysł na prezent dla członków rodziny i przyjaciół.