Wyszukaj 'wieszak'

Wybierz producenta
 • Strona:
  1. 1
  2. 3
  3. 4
  4. 5
  enyoart

  Wieszak

  Wieszak być może nie wydaje się być najważniejszą częścią aranżacji wnętrza, ale prawdziwi znawcy tematu dobrze wiedzą, że to właśnie detale i najmniejsze elementy wyposażenia sprawiają, że gustownie urządzone pomieszczenia są spójne i klimatyczne. Dlatego też dobór odpowiedniego wieszadła na płaszcze to poważna decyzja.

  W nowocześnie urządzonym domu, klasyczny wieszak nie będzie dobrze korespondował z pozostałymi meblami – na szczęście sklep EnyoArt posiada szeroką ofertę, w której znajdują się również designerskie wieszaki dopasowane do mniej popularnych gustów i oryginalnych trendów w modzie. Oferujemy możliwość nabycia praktycznych wieszadeł w dziesiątkach kolorów, zróżnicowanych kształtach i formach.

  W EnyoArt znaleźć można zarówno stojący wieszak klasyczny, jak i awangardowy wieszak ścienny w wyjątkowym kształcie. Ciekawe przykłady współczesnego designu, eleganckie nawiązania do stylistyki ubiegłych dekad, intrygujące projekty retro i vintage – wszystko to dostępne jest od ręki w sklepie EnyoArt.