Wyszukaj 'wieszak'

Wybierz producenta
  • enyoart

    Wieszak

    Wieszak być może nie wydaje się być najważniejszą częścią aranżacji wnętrza, ale prawdziwi znawcy tematu dobrze wiedzą, że to właśnie detale i najmniejsze elementy wyposażenia sprawiają, że gustownie urządzone pomieszczenia są spójne i klimatyczne. Dlatego też dobór odpowiedniego wieszadła na płaszcze to poważna decyzja.

    W nowocześnie urządzonym domu, klasyczny wieszak nie będzie dobrze korespondował z pozostałymi meblami – na szczęście sklep EnyoArt posiada szeroką ofertę, w której znajdują się również designerskie wieszaki dopasowane do mniej popularnych gustów i oryginalnych trendów w modzie. Oferujemy możliwość nabycia praktycznych wieszadeł w dziesiątkach kolorów, zróżnicowanych kształtach i formach.

    W EnyoArt znaleźć można zarówno stojący wieszak klasyczny, jak i awangardowy wieszak ścienny w wyjątkowym kształcie. Ciekawe przykłady współczesnego designu, eleganckie nawiązania do stylistyki ubiegłych dekad, intrygujące projekty retro i vintage – wszystko to dostępne jest od ręki w sklepie EnyoArt.