Strona:
  1. 1
  2. 3
  3. 4
  4. 5
enyoart

Żyrandol

Światło wnosi do pomieszczenia unikalny nastrój, co bez wahania potwierdzi każdy projektant wnętrz, architekt i fotograf. Zakup odpowiedniego oświetlenia do pomieszczeń nie sprowadza się wyłącznie do wyboru żarówek o odpowiedniej temperaturze i natężeniu światła. Odpowiedni żyrandol powinien być dopasowany do pomieszczenia nie tylko pod względem stylistycznym, lecz także winien cechować się stosowną ilością gniazd na lampy.

Oświetlenie pokoju może być jednolite na każdym metrze kwadratowym, a także może skupiać się na odpowiednich obszarach pokoju i eksponować najbardziej efektowne elementy wyposażenia. Żyrandole z kloszami kierunkowymi to wspaniałe rozwiązanie w aranżacji wnętrz, jednak w tym wypadku należy być szczególnie ostrożnym w kwestii doboru modelu z odpowiednią ilością lamp tak, by nie powstały nadmierne lokalne kontrasty natężenia światła.

Atrakcyjne oświetlenie może w tym samym stopniu zmienić oblicze wnętrza, w jakim może je zepsuć nieadekwatnie dobrany zestaw lamp. Nie należy jednak zapominać o przemyślanej kompozycji kształtu żyrandola oraz dopasowaniu trendów wzorniczych do stylistyki wnętrz. W naszym asortymencie dostępne jest mnóstwo modeli designerskich, w stylu retro, klasycznych oraz minimalistycznych. Oferta z pewnością nie zawiedzie także miłośników wnętrz industrialnych oraz modernistycznych.