Wyszukaj 'dekoracyjny fotel'

Wybierz producenta
  • enyoart

    Dekoracyjny fotel

    Nic nie równa się popołudniowemu lub wieczornemu relaksowi w fotelu po ciężkiej pracy, podróży lub po powrocie z uczelni. Po pierwsze fotel powinien zapewnić podparcie każdej partii ciała, po drugie powinien być głęboki i przytulny, a po trzecie wypoczynek w nim powinien zregenerować nasze siły. Cóż jeszcze wymagać od mebla wypoczynkowego poza tymi zgoła praktycznymi funkcjami? Otóż fotel powinien mieć styl i to nie byle jaki – im bardziej wyrazisty i wyjątkowy, tym lepiej.

    Nasza kolekcja zawiera niemal każdy dekoracyjny fotel, jaki może przyjść do głowy. Szczególnie popularne od wielu lat są ekscentryczne fotele w stylu barokowym. Precyzyjnie wykonane zdobienia i obicia pikowane w rozmaitych wzorach nawiązują do estetyki znanej od setek lat. Nasze propozycje to także inne dekoracyjne fotele, które obejmują minimalistyczne pufy dziergane ręcznie oraz fotele vintage w stylu, nawiązującym do klasycznych wzorców projektowych. Stylowe fotele występują zarówno z jednolitymi obiciami, jak i wzorami np. safari, a także z rozmaitymi układami pikowania.

    Do foteli można także dokupić wyjątkowo wygodne zagłówki, które zagwarantują pełne wsparcie karku i głowy. Dla odważnych aranżatorów przewidziano także wyjątkowe dekoracyjne fotele w stylu secesyjnym. Jeśli komfortowe formy naszych foteli to za mało, wymagający klienci mogą liczyć także na ergonomiczne szezlongi, które w zupełności odmienią wnętrze pomieszczenia. Istnieje możliwość dobrania do mebli stylowych poduszek z nadrukiem , czerpiącymi z motywów naturalnych.