Wyszukaj 'owalne lustro'

  • enyoart

    Owalne lustro

    Jasne lustro to jeden z niezbędnych w każdym domu elementów wyposażenia. W tafli zwierciadła można wygodnie przejrzeć się, sprawdzić stan garderoby lub wykonać przy niej piękny makijaż. Lustra produkowane są w wielu różnych kształtach oraz designach, ale owalne lustro ma szczególny klimat – romantyczna i pełna wdzięku linia owalu od wieków towarzyszy miłośnikom piękna w toaletach, sypialniach i holach.

    Owalne lustro to doskonała propozycja do wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnym, klasycznym lub rustykalnym – ponadczasowy kształt takiego zwierciadła sprawdza się wszędzie tam, gdzie aranżacja nawiązuje do ciepłego, rodzinnego klimatu, romantycznego usposobienia domowników lub prostej, eleganckiej stylistyki.

    Na stronie EnyoArt znaleźć można lustra owalne w kilku różnych wariantach – posiadamy modele przeznaczone dla miłośników modernistycznej prostoty, zwierciadła utrzymane w stylu antycznym oraz nowoczesne lustra stworzone dla koneserów sztuki nowoczesnej. Bardzo wysoka jakość jest gwarancją funkcjonalności i trwałości.