Strona:
  1. 1
  2. 3
  3. 4
  4. 5
enyoart

Pop Art

Design użytkowy w dzisiejszych czasach mocno czerpie z wielu inspiracji – jednym z najbardziej intrygujących trendów w tej dziedzinie jest z pewnością renesans tzw. sztuki popularnej. Wyposażenie w stylu Pop-Art jest krzykliwe, odważne i wyraziste, co sprawia, że cenią je zwykle miłośnicy nowoczesności i awangardy.

Niezwykłe wzory, barwy i nawiązania do rozpoznawalnych symboli – to główne cechy które sprawiają, że dodatki w stylu Pop-Art są wręcz rozchwytywane przez fanów unikalnych aranżacji wnętrz. Sklep EnyoArt wychodzi im naprzeciw ze swoją wyjątkową kolekcją produktów nawiązujących do tego oryginalnego stylu.

Oferujemy szeroki wybór poduszek z nadrukami , obrazy, dekoracje oraz oświetlenie nawiązujące do konwencji Pop-Art. Ta wyjątkowa kolekcja wyróżnia się odważnym charakterem, który docenią osoby kreatywne, dynamiczne i ceniące przełamywanie skostniałych konwenansów. Dekoracje w stylu Pop-Art to również wymarzony sposób na przełamanie surowego klimatu każdego nowoczesnego mieszkania i domu.