Wyszukaj 'styl modernistyczny'

Wybierz producenta
  • enyoart

    Styl modernistyczny

    Modernizm, jako styl w sztuce zdobniczej narodził się na przełomie lat 60. I 70. ubiegłego wieku. Sztuka nowoczesna wyrosła z impresjonizmu i konceptualizmu bardzo szybko przyjęła się także w kręgach sztuki użytkowej, gdzie gości do dzisiaj.

    Meble utrzymane w stylu modernistycznym to szczególna gratka dla koneserów sztuki nowoczesnej, miłośników futurystycznej estetyki i osób pragnących wyróżnić się z tłumu. Styl modernistyczny ma wiele obliczy – wyposażenie domu utrzymane w tej estetyce wyróżnia się głównie nowoczesną formą, zastosowaniem unikatowych surowców i stylistyką czerpiącą z natury. To wyjątkowa okazja, aby urządzić swoje mieszkanie zgodnie z najnowszymi trendami w dziedzinie sztuki i zbudować aranżację całkowicie odmienną od przyjętych standardów.

    Styl modernistyczny bardzo cenią ludzie z duszą wrażliwą na doznania zmysłowe, artyści, indywidualiści i osoby z unikatowym, wyszukanym gustem. EnyoArt wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom ze swoją kolekcją modernistycznego wyposażenia domu najwyższej jakości – każdy dostępny produkt stanowi w istocie osobne dzieło sztuki, które docenią nie tylko stali bywalcy galerii.