Strona:
  1. 1
  2. 3
  3. 4
enyoart

Toaletka

Wkomponowana w unikalny wystrój pokoju toaletka to marzenie każdej dbającej o siebie kobiety. Toaletka to nieduży mebel, który łączy w sobie blat i zestaw szuflad. Wykonanie makijażu lub zabiegu kosmetycznego przebiegnie znacznie szybciej dzięki poprawie organizacji i przestrzeni „roboczej”. Toaletki z dodatkowym lustrem to nie tylko wielofunkcyjne meble, lecz także przyciągające wzrok gości, atrakcyjny elementy aranżacji wnętrza. Toaletka po raz pierwszy pojawiła się w pomieszczeniach arystokracji w czasach baroku.

Kobiece komódki wykonane są zazwyczaj z naturalnego drewna i w większości przypadków cechują się finezyjną estetyką. W naszym asortymencie dostępne są jednak nie tylko stylizowane na barok oraz w stylu retro, lecz także nowoczesne i minimalistyczne modele toaletek. Mebel ten pozwala kobiecie stworzyć własny kąt i ukryć drobne przedmioty oraz biżuterię. Przeważnie toaletka jest częścią wyposażenia sypialni i niekiedy stanowi kluczowy element aranżacji wnętrza.

Z tego powodu należy dobrze zastanowić się nad odpowiednim dla wystroju modelem, który powinien być także dopasowany do indywidualnych potrzeb. Ważnymi parametrami w trakcie doboru zindywidualizowanej toaletki są: obecność i rozmiar lustra, ilość szufladek oraz rozmiar blatu. Toaletka pozwala nie tylko ożywić wnętrze sypialni, lecz także wnosi do niego wyczuwalną nutę luksusu.