Strona:
  1. 1
  2. 3
  3. 4
  4. 5
enyoart

Zegar ścienny

Ściana, jak każda powierzchnia w pomieszczeniu może odgrywać istotną rolę w wystroju wnętrza. Jednym z elementów, które można na niej zawiesić, jest zegar ścienny. Zegary ścienne występują w rozmaitych wariantach stylistycznych oraz rozmiarach. Poza ciekawym kształtem i nietuzinkową formą produktu należy także wziąć pod uwagę otoczenie miejsca, w którym chcemy powiesić zegar ścienny. Niekiedy warto zrezygnować z finezyjnego wyglądu modelu na rzecz utrzymania harmonii i równowagi wystroju wnętrza.

W asortymencie enyoart.pl dostępne są przede wszystkim zegary ze wskazówkami z rozmaitymi wzorami tarcz i/lub obudowy. Poza tradycyjnymi wzorami cyferblatu znajdziemy także unikalne tarcze wycięte ze zużytych płyt winylowych, a także modele dopuszczające samodzielne złożenie w unikalny sposób (np. z dużych, kolorowych puzzli). Niezależnie od wariantu stylistycznego warto zwrócić uwagę na rolę, jaką zegar ścienny ma pełnić w wystroju wnętrza.

Zegary będące kluczem w aranżacji powinny być duże lub cechować się osobliwym kształtem. Oferta obejmuje modele w różnych rozmiarach, w tym zegary ścienne z miniaturową tarczą, stanowiące idealny dodatek do minimalistycznych wystrojów wnętrz. Dostępne są także modele z kalendarzem i dużymi kartkami, które wspaniale wkomponują się w aranżację kuchni.