Strona:
  1. 1
  2. 3
  3. 4
  4. 5
enyoart

Zegary m.in. ścienne, stojące, nowoczesne, drewniane, ozdobne, dekoracyjne, designerskie

Zegary mają w sobie szczególną magię i sprawiają, że przestrzeń nabiera życia – miarowe tykanie przełamuje ciszę i wprowadza do domu odrobinę ciepła. Designerskie zegary są bardzo poszukiwane przez prawdziwych koneserów eleganckich wystrojów wnętrz w stylu modernistycznym, vintage lub minimalistycznym. Na tarczę chronometru spogląda się w ciągu dnia wielokrotnie i dlatego musi on cieszyć oczy domowników. Ozdobne zegary produkowane są w różnych stylach, dzięki czemu nie ma żadnego problemu by znaleźć czasomierz, który pasować będzie do nawet najbardziej oryginalnego wnętrza. Miłośnicy minimalizmu i awangardy najczęściej sięgają po nowoczesne zegary z prostymi cyferblatami i konstrukcjami wykonanymi ze stali i tworzyw sztucznych.

Tego typu czasomierze świetnie sprawdzają się w domu, ale mogą być też idealnym elementem wyposażenia biura czy sali konferencyjnej. Ich chłodne i stonowane wzornictwo zachwyca też niektórych fanów futuryzmu. Dla osób rozmiłowanych w stylu retro idealnym wyborem okażą się zegary dekoracyjne z drewna lub lakierowanego metalu. W asortymencie znajdują się czasomierze stylizowane na wiktoriańskie antyki oraz ozdobne zegary utrzymane w designie z początku XX wieku. Do dyspozycji są produkty w każdym rozmiarze – od niewielkiego budzika, który zmieści się na nocnym stoliku, po ścienny zegar dekoracyjny połączony z lustrem .

Możliwość sprawdzenia aktualnej godziny to bardzo ważna rzecz w dzisiejszych czasach. Designerskie zegary można jednak umieszczać we wszystkich pomieszczeniach domu. Kuchnia, łazienka, salon sypialnia – ozdobne zegary pasują wszędzie. Najważniejsze jest jednak to, że nie są one jedynie praktycznymi przyrządami do mierzenia czasu. Wszystkie dostępne u nas modele to prawdziwe dzieła sztuki, które kreują przestrzeń i podkreślają jej unikalny charakter. Posiadamy nowoczesne zegary w stylu minimalistycznym i awangardowym, designerskie zegary utrzymane w konwencji retro i glamour oraz eklektyczne zegary ozdobne, które idealnie sprawdzą się w domach miłośników surowego klimatu loftów i industrialnego przepychu. Znaleźć można tu eleganckie modele do pomieszczeń firmowych, zabawne czasomierze do pokoju młodzieżowego oraz designerskie zegary do salonów, sypialni, kuchni i jadalni. Tak wyjątkowy asortyment to szansa na znalezienie tego wymarzonego i idealnie dopasowanego chronometru, który odmierzać będzie w domu jedynie szczęśliwe chwile.