Strona:
  1. 1
enyoart

Kosz na owoce

Świeże owoce to nie tylko źródło witamin – to także wyjątkowo piękna ozdoba kuchni, salonu i sypialni. Soczyste jabłka, gruszki, ananasy i winogrona trzeba jednak odpowiednio wyeksponować i podkreślić ich naturalne piękno – do tego celu najlepiej nadaje się designerski kosz na owoce.

W sklepie EnyoArt prezentujemy wyjątkową kolekcję naczyń i pojemników zaprojektowanych w celu przechowywania i prezentowania owoców – modne kosze na owoce i owocarki ze szkła pozwolą stworzyć w domu efektowną dekorację. Nasze produkty będą również przydatne podczas przyjęć, prywatek i imprez w ogrodzie.

Do dyspozycji klientów oddajemy różne modele owocarek – posiadamy nowoczesne kosze na owoce, minimalistyczne pojemniki o uniwersalnym zastosowaniu oraz piękne patery o klasycznym charakterze. Kosze na owoce i owocarki mogą być także wykorzystywane do podawania i przechowywania innych produktów – słodyczy, przekąsek czy wypieków. Najwyższa jakość wykonania i unikalna estetyka to zalety, które docenią najbardziej wymagający klienci.