Poduszki

 • Wybierz producenta
  Strona:
  1. 1
  2. 3
  3. 4
  4. 5
  enyoart

  Poduszki z nadrukiem, dekoracyjne, nowoczesne

  Często z pozoru nieistotne elementy wyposażenia wnętrza decydują o jego klimacie i ostatecznej aranżacji. Korzystając z nich można w szybki i skuteczny sposób zmienić wystrój salonu, sypialni, pokoju dziecięcego czy gościnnego. Jednym z takich elementów są poduszki. Takie produkty tekstylne występują w szerokiej palecie wzorów i kolorów. Niekoniecznie trzeba je dopasowywać do kolorystyki mebli tapicerowanych, jakie posiadamy w swoim domu.

  Wręcz przeciwnie, poduszka w jednym, mocnym kolorze - żółtym, czerwonym, niebieskim czy fioletowym będzie przyciągać spojrzenia, zwłaszcza, jeśli zostanie umieszczona na tle jednolicie białej, beżowej, brązowej czy czarnej kanapy. W sklepie Enyoart prezentujemy duży wybór poduszek - o różnych wymiarach, kolorach i materiałach, z jakich zostały one wykonane.

  Ciekawą propozycją są poduszki z nadrukiem lub z naszytymi aplikacjami, które wyglądają oryginalnie i na pewno będą mocnym elementem naszej aranżacji domowej i nie tylko. Oferujemy zabawne poduszki dla osób, które cenią sobie dobry humor. W ofercie mamy także poduszki przeznaczone do pokojów dziecięcych - dla niemowlaków, chłopców i dziewczynek w różnym wieku. Sprawią one, że pomieszczenie stanie się bardziej przytulne, a kanapa czy narożnik będą zachęcały do błogiego wypoczynku.