Produkty Bellamy

enyoart

Bellamy

Bellamy to znana marka mebli dla dzieci i młodzieży, których produkcją zajmuje się Fabryka Mebli Liwex. Historia działalności firmy rozpoczęła się w 1981r., zaś oferowanym przez nią wówczas asortymentem była drobna galanteria drewniana dla dzieci. Dopiero po trzech latach od momentu powstania firmy, zdecydowano o rozpoczęciu produkcji mebli, które dostępne były na terenie całego kraju, dzięki sieci 260 sklepów.

Stopniowo firma zaczęła specjalizować się w wytwarzaniu mebli dziecięcych oraz młodzieżowych, co z czasem stało się jej głównym profilem działalności. O rezygnacji z produkcji mebli pokojowych i kuchennych przesądziły liczne sukcesy na rynku mebli dziecięcych. Ogromnym uznaniem zostały przyjęte przez klientów meble z kolekcji młodzieżowych SMYK oraz MINI, których sprzedaż osiągnęła imponującą liczbę kilkudziesięciu tysięcy sztuk w całym kraju.

Od tamtej pory firma kontynuuje produkcję mebli dziecięcych i młodzieżowych, które dzisiaj wyróżniają się nowoczesnym designem i doskonałą jakością.